Tvorba webstránok od GRANDIOSOFT

Pre TFP TRANSPORT FOR PEOPLE vytvorila webovú prezentáciu firma Grandiosoft. Web stránka je veľmi dôležitá pre každú firmu, ktorá chce ponúkať svoje služby aj online. Takisto aj internetový obchod je skvelý doplnok ku klasickému kamennému obchodu, keďže zákazníci si čoraz viac zvykajú na možnosť online nákupu. Pred samotným rozhodnutím si niečo vo Vašej firme objednať alebo zakúpiť si väčšina z nich pozrie Vašu web stránku. Tá by mala byť dobre esteticky spracovaná, avšak mala by mať aj rôzne technické prvky v poriadku. Estetickú alebo vizuálnu stránku vytvoríme presne podľa Vašich požiadaviek alebo si vyberiete niektorý z návrhov.

Dobré technické spracovanie je veľmi dôležité pre vyhľadávače a v konečnom dôsledku ovplyvňuje práve pozície v organických výsledkoch vyhľadávača. Mnohí potencionálni zákazníci nemusia vedieť Vašu presnú adresu, ale zadajú si kľúčové slová do vyhľadávača. Cieľom SEO optimalizácie, ktorú ponúkame je, aby ste sa na konkrétne kľúčové slová zobrazovali na čo najvyšších miestach vo vyhľadávaní. Okrem toho Vám poskytujeme aj PPC kampaň na požiadanie, ktorá prináša okamžité výsledky a dobrú merateľnosť. Ak sa chcete odlišovať od konkurencie a chcete byť lepší, optimalizácia je jednoznačne dobrá cesta.

GRANDIOSOFT Tvorba web stránok a eshopov

V prípade, že máte web už niekoľko rokov v podstate v nezmenenej podobe, je dobré ho aktualizovať a aj vizuálne prerobiť. Zákazníci vyžadujú neustálu aktuálnosť a ak im ju neposkytnete, je dosť možné, že ich stratíte. Redizajn web stránok, Tvorba web stránok a tvorba eshopov patrí medzi našu hlavnú náplň. Vždy sa snažíme splniť všetky požiadavky našich klientov a celý proces vytvárania či redizajnu web stránky im v dôležitých krokoch ukazovať.

 

 


Všetky práva vyhradené - www.tfp.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
© Copyright 2013 www.tfp.sk | Ochrana osobných údajov | Tvorba webstránok od GRANDIOSOFT


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam